موتور سیکلت|بی فام

جدیدترین مطالب , گالری عکس , آخرین خبرهای موتور سیکلت

رونمایی از طیف جدید موتورسیکلت‌های سوپراسپورت دوکاتی

رونمایی از طیف جدید موتورسیکلت‌های سوپراسپورت دوکاتی

دوکاتی برای افرادی که هنوز هم خواهان راحتی و هندلینگ آسان موتورسیکلت‌های اسپورت هستند، موتورهای سوپراسپورت جدید این شرکت راهی ممکن و متنوع برای راندن یک وسیله‌ی دوچرخ است.

ducati-supersport-intermot-new-4-538x359

سوپراسپورت دوکاتی از پیشرانه‌ی دو سیلندر ۹۳۷ سی‌سی تستااسترتا استفاده می‌کند. این پیشرانه توانایی تولید قدرت ۱۱۳ اسب بخاری داشته و منحنی گشتاور آن خطی است. علاوه بر این، حالات مختلفی برای این موتورسیکلت قابل انتخاب است: اسپورت، تورینگ و شهری.

ducati-supersport-intermot-new-3
دیگر ویژگی‌های این موتورسیکلت عبارت‌اند از نسخه‌ی سوپراسپورت S با سیستم تعلیق کاملاً تنظیم شونده، سیستم تعویض دنده سریع دوکاتی و پوشش صندلی عقب که این مورد آخری برای مدل استاندارد سوپراسپورت یک آپشن است.

ducati-supersport-intermot-new-6
بهای این موتور در انگلستان از ۱۰۹۹۵ پوند برای نسخه‌ی سطح پایه شروع شده درحالی‌که برای خرید نسخه‌ی سوپراسپورت S قرمز بهای ۱۲۲۹۵ پوندی و سوپراسپورت S سفید بهای ۱۲۴۹۵ پوندی پرداخت.

ducati-supersport-intermot-new-5
طیف جدید محصولات سوپراسپورت دوکاتی در حال حاضر در نمایشگاه Intermot 2016 به همراه هیولای ۸۲۱ یورو ۴ و Diavel یورو ۴ به نمایش درامده است. دیگر موارد توسعه‌ای جدید دربردارنده‌ی رنگ خاکستری Volcano و پکیج الکترونیکی Evo جدید که دارای کنترل کشش برای پانیگل ۱۲۹۹ است اشاره کرد.

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
از نوشتن دیدگاه های غیر مرتبط با پست جدا خودداری کنید.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!