موتور سیکلت|بی فام

جدیدترین مطالب , گالری عکس , آخرین خبرهای موتور سیکلت

یاماهای سه‌ چرخ وارد می‌شود

یاماهای سه‌ چرخ وارد می‌شود

Honda-Concept--526x394

درست در زمانی که هیچ‌یک از ما فکر نمی‌کردیم که خانواده MT-09 پتانسیل بزرگتر شدن داشته‌باشد. کمپانی ژاپنی یاماها در نمایشگاه توکیو یک محصول و عضو جدید برای این خانواده از جیبش بیرون آورد تا همه ما را با یک سه‌چرخ زیبا حسابی غافلگیر کند.

پایه و اساس بدنه و انجین این موتورسیکلت جدید که نام LMW-MWT-9 برای آن برگزیده شده، بر روی پلتفرم اصلی سایر اعضای خانواده MT-09 ها، شکل گرفته و طراحی شده است.

Yamaha-LMW-MWT-9-3-526x351

Yamaha LMW-MWT-9

یاماها این سه چرخ را به گونه طراحی کرده تا هم عملکرد مناسب و قابلیت مانور و خوب و مناسبی داشته باشد و هم ظاهری خشن، جذاب و جنگجو را تداعی کند. یکی از نکات جالب در طراحی این موتورسیکلت، کمک‌فنر جلوی آن است که به‌جای دوشاخ، به دوشاخ دوبل مجهز شده است.

Yamaha-LMW-MWT-9-5-526x394

Yamaha LMW-MWT-9

اسم این موتورسیکلت سه چرخ دوست‌داشتنی، مخفف شده اصطلاح Leaning Multi Wheel است که به نام خانواده MWT-9 اضافه شده و نام LMW-MWT-9 را پدید آورده است.

البته LMW–MWT-9 تنها سه‌چرخ حاضر در نمایشگاه توکیو نبود و هوندا نیز به‌عنوان یکی دیگر از کمپانی‌های مطرح موتورسیکلت‌سازی ژاپن، از موتورسیکلت سه‌چرخ خود رونمایی کرد. سه‌چرخ هوندا شباهت‌هایی به سه چرخ یاماها دارد و از خطوط و زوایای شکسته در طراحی بدنه آن استفاده شده است، ضمن آنکه این موتورسیکلت سه چرخ هوندا از یک انجین هیبریدی بهره می‌برد.

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
از نوشتن دیدگاه های غیر مرتبط با پست جدا خودداری کنید.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!